Aktualności

Tort z motylami

Tort czteropiętrowy w kolorze jasnego różu, pokryty masą cukrową ozdobioną różowo-metaliczną wstążką z kokardą na dole.Udekorowany lukrowymi motylami w kolorze bieli. We wnętrzu jest tradycyjnie przekładany biszkopt z bitą śmietaną w dowolnym smaku.

Tort weselny w stylu angielskim

Tort czteropiętrowy weselny w białym kolorze pokryty masą cukrową.Ozdobiony czekoladą oraz marcepanowymi różami.Wewnątrz bita śmietana w dowolnym smaku.

Tort weselny Para Młoda

Tort czteropiętrowy weselny w kontrastowych kolorach - czerni i bieli pokryty masą cukrową.Ozdobiony marcepanowymi obrazkami Pary Młodej.Wewnątrz bita śmietana w dowolnym smaku.

Tort beczka z butelkami w lodzie.

Tort przestrzenny w kształcie beczki drewnianej z butelkami wsadzonymi w lód.Tort pokryty masą cukrową. Wewnątrz bita śmietana w dowolnym smaku.Stworzony całkowicie z produktów jadalnych.

Tort przestrzenny Policja

Tort przestrzenny przedstawiający samochód policyjny z zachowaniem szczegółów.Wewnątrz bita śmietana w dowolnym smaku.Ozdobiony napisem.

Dziecięcy tort przestrzenny Samochód 3D

Tort Przestrzenny dziecięcy przedstawiający samochód z zachowaniem szczegółów.Wewnątrz bita śmietana w dowolnym smaku.Ozdobiony napisem Zapraszamy do naszego odświeżonego punktu ul. Piłsudskiego 2f, gdzie jest największy wybór tortów w Policach.

Nowy Tort z ZykZakiem McQueenem z Przyjacielem Złomkiem

Tort pokryty masą cukrową.przedstawiający marcepanowe figurkami samochodów a dokładniej ZykZaka McQueena i jego najdroższego przyjaciela Złomka oraz znaki zakazu.Wewnątrz jest biszkopt przekładany z kremem śmietankowym w dowolnym smaku.

Myszka Minnie

Każdy z nas ma ulubioną swoją postać z bajki, która była dla nas inspiracją i autorytetem. Kochamy nasze kolorowe bajki czego niestety nie mieli nasi rodzice. Oni za to oglądali wieczorynkę w szarym telewizorze firmy "Rubin".

Szkolenie z ręcznego modelowania figurek

Dzień dobry Wszystkim! Zapraszam na szkolenia z ręcznego modelowania figurek – wykładowca Katarzyna Osiecka. Szkolenie dwudniowe Termin: 14,15.11 2015 r. (po 8 godzin zegarowych wraz z przerwami)

kusząca propozycja

chcieliśmy pochwalić się naszym najnowszym artystycznym tortem. Zachwyca wyglądem i niebanalnym pomysłem. Idealny na kobiecy szalony wieczór panieński. A w sumie sami oceńcie...

Targi w Policach 21-22.IV.2012r.

W tym roku również nasza firma uczestniczyła w polickich targach.

Ciasta Pieczywo Catering na słodko Ozdoby na torty Targi Police 2011r.

Miło nam poinformować, iż nasza firma zajęła w tym roku II miejsce na najładniejsze stoisko.